Pousada Sunflower
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Swimmingpool Dybvandspool | Spa og afslapning Spalounge | Mad/Drikke Restaurant Snackbar ved poolen |
| Mødefaciliteter Businesscenter | Adgang for rullestole Adgang til kørestol | Kæledyr Kæledyr tilladt |
3 km fra Bystadion i Pirenópolis, Pousada Sunflower udstyret med 24 timers security og en restaurant. Dette komfortable hotel tilbyder fremragende services og et opmærksomt personale.
Hotellet ligger 10 minutters kørsel fra Centro Histórico de Pirenópolis. Beliggende indenfor 20 minutter gå afstand fra Pirenópoliss centrum.
Visse enheder har udsigt over poolen.
A la carte-restaurant tilbyder måltider af brasiliansk mad. Gæsterne er velkomne til udendørs bar for at slappe af med en drink.
- Lokale seværdigheder
- Galeria Matutina Onze2283 km
- Igreja Nosso Senhor do Bonfim2282 km
- Rua do Lazer2280 km
- Wheels of Time Antique Motorcycle2293 km
- Cavalhadas Arena2150 km
- Ecocenter1577 km
- Pirenopolis Teater2273 km
- Mercado Turista2252 km
- Lufthavne
- Santa Genoveva/Goiania Lufthavn112 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- 24 timers vagtservice
- Bagageopbevaring
- Allergivenlige værelser
- Kamin
- Handicaptoilet
- Handicap bad
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Fælles køkken
- Restaurant
- Snackbar ved poolen
Aktiviteter og afslapning
- Dybvandspool
- Strandparasoller
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Fritids-/ TV værelset
- Spalounge
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Dyrefaciliteter til rådighed
- Room Service
- Husholdning
- Vaskeri
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Butikker/Handelsservices
- Businesscenter
- Møde-/ banketfaciliteter
På værelset
- Terrasse
- Havemøbler
- Strygeservice
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Pousada Sunflower hotel?
Det vil tage dig en 20 minutters gang at komme til byens centrum fra Pousada Sunflower hotel. - ✈
Hvor langt er Santa Genoveva/Goiania fra et Pousada Sunflower hotel?
Der er en 115-km afstand mellem Santa Genoveva/Goiania og et Pousada Sunflower hotel. - ❓
Hvordan kommer vi til det Pousada Sunflower hotel fra lufthavnen?
Gæster på det Pousada Sunflower hotel kan anmode om en bus shuttle. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer. - 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i Pousada Sunflower hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Pousada Sunflower hotel ved gratis privat parkering. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige værelsespris i hotellet er 31$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilke betalingsformer er tilgængelige på Pousada Sunflower hotel?
Gæsterne på Pousada Sunflower hotel kan betale med Maestro, Hipercard og Opdage. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i et Pousada Sunflower hotel?
På et Pousada Sunflower hotel kan gæster vælge mellem Værelse til familie, Tre mands værelse og Fire mands værelse Luksus. - ❓
Tilbyder Pirenópolis hotellet indkvartering til handicappede?
Ja, Pirenópolis hotellet har badeværelser for handicappede, kørestols adgang og værelser med handicapfaciliteter for gæster med særlige behov. For specifikke forespørgsler anbefaler vi, at du ringer i forvejen for at bekræfte.